‼️STOP AKCIJI HVATANJA NAPUSTENIH PASA U NOVOM PAZARU‼️
Danas je objavljena vest u Novom Pazaru koja glasi "Od danas hvatamo pse, necemo stati sve dok se poslednji napusteni pas ne skloni sa ulica i trajace celi vikend"
Ovo je sigurna smrt svim psima, ovo nije humano, ni jedan od ovih dana ne zasluzuje sigurnu smrt! Ko je to, kada i gde normalizovao ubijanje zivotinja? Potpisite peticiju da se zaustavi ova agonija koja ce trajati danima u Novom Pazaru, sto pre prikupimo potpise vise pasa cemo spasiti. Ali isto tako, i one koje uhvate nece preziveti.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.