Peticija za vraćanje transfuzioloske službe Bolnice Meljine u rad
Transfuzioloska sluzba Bolnice Meljine od 2015.godine ne može da organizuje akcije dobrovoljnog i namjenskog darivanja krvi.građani Herceg Novog su prinuđeni da putuju u najbližu transfuziolosku službu Kotor da bi darivali krv sto iziskuje novčane troskove(gorivo,usluge trajekta).s obzirom da posebno u ljetnjem periodu put do Kotora može da traje i par sati,a posebno sto u poslednje vrijeme imamo visok procenat odbijenih davalaca krvi,smatramo da je kraj je vrijeme da se transfuzioloska sluzba u Bolnici Meljine osposobi za rad.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.