POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #2077 Re: Re: Opservacija

2016-05-03 16:38

#2074: moje mišljenje - Re: Opservacija 

      Морам да поздравим колеге којима је остао само један испит или само дипломски и заиста не видим разлог зашто се неко љути због њихових изјава. Наравно да нам је свима циљ да се рок продужи, свакако смо факултете уписивали под другим условима и ограничења није било. И ја спадам у ону групу којима је остао само дипломски, зар толико рада и труда да ми пропадне...ако ништа друго толико времена и посвећености мом дипломском истраживању, који ће по свој прилици остати неодбрањен до краја овог рока, јер не постоји могућност да било шта шаљем мејлом, морам лично да долазим на консултације којих врло често и не буде, професор нема времена да ми прегледа рад и сл...Сваки пут пређем 250км да би ми неко рекао да је тотално заборавио да погледа мој рад..уз то сам и запослена, а и родитељ. Мислим да је логично да се размотре сви могући сценарији, па и та проклета Болоња. Лично мислим да та Болоња иде у корист студентима који су се заглавили на другој години нпр. (линчујте ме сада), али да ли је могуће да ће људима којима је остао један или два испита све пропасти????