POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #1421 Re:

2016-02-24 10:45

#1418: -  

 Bravo za komentar ! Ja studiram prava u Nisu, i apsolutno identicne ispite imamo tako da je svrha prelaska na Bolonju apsurdna. I treba im skrenuti vec jednom paznju da nije stara matetrija koji mi polazemo, vec sistem studiranja, a to je razlika u sakupljanju poencica. Gde se u Srbiji polazu ispiti koristeci udzbenike koji su vazili pre 20 god.Pa ne koriste se ni oni od pre 2 god.ako ne sadrze vazece propise. Ako po njima znanje zastareva, zastarece i Bolonjcima kroz par godina. Po njima bi trebalo ave sudije, doktore, inzenjere, profesore i td.koji su zavrili po"starom" zatvoriti i ne dozvoliti im da rade. Naravno da se svi usavrsavaju kroz svoj radni vek, bilo je i bice. Ova zena ne zna sta prica. Pa svi profesori, doktori, advokti posecuju razne seminare i unose novine u svom radu. Mi bi trebalo da cekamo bolonjce da zavrse i zaposle se, i onda da krenemo da se lecimo npr.posto je znanje ovih zastarelo!! Ciste nebuloze. Na ovome treba insistirati posto vidim da im je to jedan od "argumenata".