POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #1420

2016-02-24 10:45

Та прица о засатслости је смесна, посто је нас систем образовања исти преко педесет година, поготово у праву, где се мењају само неки прописи и сваки правник то прати, свака промена излази у слузбеном гласнику и да није правник тамо се могу пратити измена прописа, промена прописа и застарелосе не мозе бити исто, данас заврсимо факс, сутра изадје нови пропис, онда је диплома застарела, сто знаци да би сви требало да врате дипломе који су вец дипломирали, ја сам са Правног, исти испити су нама и болоњцима, нема никакве разлике, уцимо исто градиво сем сто они полазу парцијално за разлику од нас, ста је сустина? Хоце да нам узму јос пара, да платимо као неке додатне испите, мало им је сто плацамо обнову апсолвентског и пријаву испита, а факс видимо само кад додјемо на испит, ако нам не продузе, тразицемо одстету за СВE сто су нам узели док смо студорали, новац, здравље, време, а дрзали нас у заблуди јер смо ми мислили да немамо а испало да имамо рок када да zаврсимо, до Стразбура колеге , доста је било cутања водји и његовим пуlenima, до победе!