POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Daci

/ #837

2016-02-01 21:25

Svako ko bude procitao ovu poruku neka nadje, pozove samo JEDNU osobu za koju MISLI da jos nije zavrsila fakultet i ucinice mnogo za ovu peticiju.

Znam da svi radite i da nemate puno vremena, ALI sam siguran da cete naci bar malo vremena da nadjete BAR JEDNU osobu koja nije popunila peticiju.

Mnogi studenti nisu uopste ni culi za ovu peticiju. Narocito oni koji ne zive u gradu u kojem se nalazi fakultet vec su otisli svojim kucama.

AKO NEKO IMA NEKIH POZNANSTAVA U FAKULTETSKIM EVIDENCIJAMA NEKA TO ISKORISTI I POKUPI BROJEVE TELEFONA STARIH STUDENATA. DOVOLJNO JE POSLATI IM SAMO JEDNU SMS PORUKU.

 

OVO URADITE OBAVEZNO:

ODSTAMPAJTE NA NEKOLIKO STRANA INFORMACIJU O OVOJ PETICIJI I ZALEPITE SVUDA PO FAKULTETU KAKO BI SVI STUDENTI VIDELI.

 

Znam da svako od vas (nas) razmislja da taj jedan potpis nece mnogo uticati, ALI TO JE VELIKA GRESKA.

Nas skoro 3000 potpisnika neka svako nadje samo 1 ( JEDAN ) potpis i eto nama 6000 potpisa.

Potrudite se malo, iako vi licno ne znate "tu osobu" koja studira, mozda neko od vasih prijatelja zna !!!

 

Zar je toliko tesko pitati svoje poznanike : hej, jel mozda znate nekog ko dugo studira a jos nije zavrsio? Ima takvih puno.  Poslati njima jedan ili dva sms-a ne kosta mnogo, ali zato mnogo znaci.

 

SAMO HRABRO I USPECEMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!