Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju


Gost

/ #58 Re:

2013-05-22 21:37

#57: SMILJA JANKOVIĆ -

Ma nismo kolege , i to zato što sam ja prosvetni radnik , a vi zalutali u ovu našu profesiju, i sve ste u pravu , što samo dokazuje moje tvrdnje da imate duži jezik nego pamet ,a što je dokaz ovih 8 sudskih procesa sa kojima se hvalite , ali sem bacanja drvlja i kamenja na mene svi ovde smo ostali uskračeni na odgovor kako to da su dva razreda pisali peticiju protiv vas,u dve škole, da ste đake kupovali ocenama , uz to dodao bih i molbu Fahreta Kurtića za 5 icu a sa ovog foruma pod r.br 39 koji kaže pravda za smilju janković nešto me podseća cela ova priča na pravdu za Uroša Mišića . izbegavate odgovor kako ste poručili lokalnog siledžiju da preti direktorici u Sirigu , ma izbegavate da odgovorite na sve što vas diskredituje i skrivate se jedino vi, i to iza talentovane dece gde se kitite tuđim perijem , zaboravih da dodam da kad je direktorica iz Siriga pozvala policiju da ste digli ruku i na policajca , ali 8 sudskih procesa pa to je bolesno , šta mislite kako će reagovati vaši dosadašnji obožavatejli kada pročitaju ovo što ste upravo izjavili , 8 OSAM  sudskih procesa na kojim vi ni u jednom niste tužitelj već tužena , ...bolesno , a na HA HA HA treba da znate da ko se poslednji smeje najslađe se smeje  , lepe snove dok još živite u vašim iluzijama vam od srca želim sa nadom da će to još jako kratko trajati i da če te nadolazeće đake poštedeti vaših usluga kao čoveka i predavača