Dovoljno Ginekologa, redovne kontrole zdravlja žena, i 12 časova dnevno otvoren Dispanzer za žene
Zdravstveni centar za žene trebalo bi da ima kompletno ginekološko odeljenje sa novim ultrazvučnim aparatima i sa najmanje 5 doktora. Od toga 3 za sve pacijente koje nisu trudnice a 2 doktora samo za trudnice i lečenje steriliteta.
Sve žene treba da imaju redovne kontrole Raka grlića materice i Mamografije ili MR MAMAE Dojki.
Potrebno je da svi koji žele ovo za žene u Vrbasu da potpišu Peticiju sa svojim podacima.
Zakazivanje pregleda ili lečenje je veoma otežano u ovom dispanzeru već 30 godina jer uvek fali ginekologa.
Takođe je veoma teško za trudnice jer je Dispanzer većinom zatvoren, za kontrole, za lečenje, bolovanje.
Molim vas pomozite ženama u ovoj nepravdi.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.