Za Dom zdravlja u Ralji!! Da pedijatrija ponovo radi!
Dom zdravlja u Ralji je zatvoren 2020god. zbog Covid19.
Epidemioloska situacija je stabilna i krajnje je vreme da se vrati nas Dom zdravlja u Ralji.
Pedijatrija, stomatologija i laboratorija u Ralji i dalje ne rade.
Molim Vas da potpisete peticiju kako bismo vratili Dom zdravlja koji je Ralji i okolnim mestima preko potreban.
Svaki potpis je vazan!
Ovog puta prikupljene potpise saljemo Ministarstvu.
Radi se o nasoj deci, nasem Domu zdravlja.
Hvala svima unapred!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.