Protiv premeštaja pacijenata na drugo odeljenje
Zalažem se za pacijente klinike Dermatovenerologije koji si prinudjeni da se premeštaju na drugo odeljenje nakon navršene 24.godinu, iako su lečeni na istom odeljenju godinama i pretrpeli dosta mučenja i lečenja da bi morali da se sele na drugo odeljenje gde ni trpeli dodatni stres.
U konsultaciji sa ostalim pacijentima, ovo je nedopustiva ideja koja je odluka direktorke klinike.
Molim sve ljude da potpišu ako se slažu da je dosta mučenja pacijenata pored bolesti koje imaju.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.