Povecajmo natalitet u Srbiji - borba trudnica za svoju platu
Dok se na sva zvona zvoni o tome kako treba da se poveca natalitet, trudnicama u Srbiji se oduzima ljudsko dostojanstvo tako sto im plata na trudnickom bolovanju kasni mesecima. Iz meseca u mesec se suocavamo sa neizvesnoscu za svoju egzistenciju, gde god da radimo. Vratimo zenama u Srbiji dostojanstvo! Potpisimo peticiju da isplata trudnickog bolovanja nikada ne kasni! Potpisimo da se od nas ne prave socijalni slučajevi i da izadjemo iz mračnog doba u kome zavisimo od svojih partnera i porodice samo zato sto smo odlucile da se ostvarimo kao majke!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.