Peticije.online

Povecajmo natalitet u Srbiji - borba trudnica za svoju platu

Dok se na sva zvona zvoni o tome kako treba da se poveca natalitet, trudnicama u Srbiji se oduzima ljudsko dostojanstvo tako sto im plata na trudnickom bolovanju kasni mesecima. Iz meseca u mesec se suocavamo sa neizvesnoscu za svoju egzistenciju, gde god da radimo. Vratimo zenama u Srbiji dostojanstvo! Potpisimo peticiju da isplata trudnickog bolovanja nikada ne kasni! Potpisimo da se od nas ne prave socijalni slučajevi i da izadjemo iz mračnog doba u kome zavisimo od svojih partnera i porodice samo zato sto smo odlucile da se ostvarimo kao majke! 


Marija Nastanovic
Kontaktiraj autora

Potpišite peticiju

Potpisivanjem prihvatam da će Marija Nastanovic moći da vidi sve informacije koje pružim na ovom obrascu.


ILI

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Dajem saglasnost za obradu informacija koje pružam u ovom obrascu u sledeće svrhe: