Peticije.online

Izgradnja trotoara kroz Veterničku ulicu, Dunavsku ulicu i ulicu Marije Bursać

Poštovani,

Ovim putem tražim podršku svojih komšija, sugradjana.

I sami ste svesni da decu vodimo do vrtića i škole prolazeći pored automobila, šlepera i autobusa rizikujući živote zbog nedostatka trotoara. Vreme je da se to reši. Za bolji i kvalitetniji život svih nas ovim putem raspisujem peticiju za izgradnju trotoara kroz Veterničku i Dunavsku ulicu i učicu Marije Bursać u Novom Sadu u sklopu MZ Adice.


Goran Novaković
Kontaktiraj autora

Potpišite peticiju

Potpisivanjem prihvatam da će Goran Novaković moći da vidi sve informacije koje pružim na ovom obrascu.


ILI

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Nećemo prikazati vašu imejl adresu javno na mreži.

Dajem saglasnost za obradu informacija koje pružam u ovom obrascu u sledeće svrhe: