Ivi sok od 2 litra
Svako ko je probao ovo remek delo od osvežavajućeg bezalkoholnog pića sa voćnim sokom breskve, pomorandže i limuna, može potvrditi da je trenutna i jedina ambalaža, limenka sa količinom tekućine od 330ml, premala! Samim tim je i užitak tokom konzumiranja pomenutog proizvoda nedovoljan.
Moja ideja glasi, proizvod "ivi" treba da se prodaje u većim ambalažama odnosno većim količinama (2 litra, 1 litar i 0.5 litra), zbog gore pomenutih razloga.
Ovim putem želeo bih da uputim molbu kompaniji koja proizvodi Ivi, valjda je pepsi, da što pre razmotre i realizuju moju ideju.
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.