POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#1147 Re: Re:

2016-02-17 23:47

#1146: veciti-nicim-izazvan - Re:  

 Verovatno je tako kolega sto se prvog dela tice, ali za mene je apsurd da mi traze novac i da mi dodaju ispite...Meni su vec dodavali ispite i to teske,a drugo ako mi  traze novac i dodaju ispite to je vec pustanje niz vodu tj. prelazak na Bolonju= ponovo se upisujemo,priznaju nam polozene ispite i dodaju nekih 10-ak novih po Bolonji,to su nam vec i rekli da ce uraditi ako ne diplomiramo do kraja septembra 2016. godine (meni su to rekli u Dekanatu na filozofskom). Znaci to je prva opcija koja vec vazi,receno je da ce tako biti od oktobra 2016, a druga je produzavanje roka. I sada na pr. meni ostane jos 1 ispit i diplomski,ali ja moramda polazem JOS 10 NOVIH???Znaci jos 3-4 godine??? Ponovo sve ispocetka niti mogu niti imam snage,ali na filozofskom su mi rekli 10-ak ispita???Znaci 3 godine???

Odgovori


Gost

#1151 Re: Re: Re:

2016-02-18 00:45:21

#1147: - Re: Re:  

Nadam se da do toga nece doci i da ce oni ipak na kraju produziti taj rok, zavisi od politicara sta ce odluciti.

Mada sve uzimam sa debelom rezervom, posto se svasta moze smisliti i izmisliti da se dodje do jos malo para.

Jedan od nacina je upravo taj, dodati ispite i to napaltiti pa ko hoce hoce. Nadam se da ce ipak shvatiti da treba da produze taj rok do barem 2016/2017, mislim da je tako i bilo planirano.

Mi sada jedino mozemo da damo sve od sebe da stignemo sve da odradimo do oktobra ove godine i da predamo ove potpise

,da se izborimo za produzetak. Nadam se da ce do oktobra mnogi od nas diplomirati, i da ce se produziti rok. , kakao bi i ostale kolege

zaokruzile svoji diplomu ako to ne uspeju do oktobra ove godine.