POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#989 Re:

2016-02-06 11:10

#988: -  

 Volela bi da sam malo vise optimisticna kao vi....Jedna sam od vecitih studenata ..Juce mi je receno da je njihova odluka definitivna i da nema vise produzavanja..Ko ne zavrsi sve se ponistava, a ko hoce moze opet na prijemni da konkurise za visu odnosno fakultet...Mislila sam da cu biti uskladjena sa bolonjom,a eto saznajem da postoji mogucnost da budem izbacena...Sta reci?!

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-02-06 11:29:08


Modesty

#992 Re: Re:

2016-02-06 11:44:15

#989: - Re:  

 Ko su to ONI? Odakle tebi ta informacija? Mislim da je glupo da ''plašiš mečku rešetkom'' u ovakvim trenucima. Ako nisi optimista OK, ali nemoj da širiš negativnu energiju i dezinformacije. Samo si ti čuli da su ONI ODLUČILI, ma nemoj.


Gost

#996 Re: Re:

2016-02-06 12:26:39

#989: - Re:  

 Tu istu priču su mi pričali profesori na mom fakultetu, krajem 2013. I tada su nas demoralisali na sve moguce nacine. Nista novo. 


Gost

#998 Re: Re:

2016-02-06 13:35:04

#989: - Re:  

 Prvo i osnovno, nije tacno da nam u slucaju da ne dobijemo produzetak sve ponistavaju i da se ide na prijemni. To je ama bas totalna glupost, i to znam iz prve ruke. Licno mi je prodekan za nastavu rekao da u tom slucaju ce se polozeni ispiti prebodovati, znaci npr neki nas veci ispit koji je bolonjcima podeljen na dva ispita, oba su nam priznata, a samo se dodaju oni ispiti koje mi nismo imali a oni jesu i to je u najnajgorem slucaju deset ispita. Detaljno mi jeobjasnio covek kako bi to funkcionisalo, i vrlo bitna stvar po bolonji ne postoje "godine" nego krediti..

Samim tim ostatak toga sta si napisala je doveden u pitanje jer ovo najosnovnije je apsolutna dezinformacija!


Gost

#1004 Re: Re:

2016-02-06 14:29:40

#989: - Re:  

 I da...nemas drugog izbora nego da budes optimisticna.