POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#996 Re: Re:

2016-02-06 12:26

#989: - Re:  

 Tu istu priču su mi pričali profesori na mom fakultetu, krajem 2013. I tada su nas demoralisali na sve moguce nacine. Nista novo. 

Odgovori


Gost

#1003 Re: Re: Re:

2016-02-06 14:24:01

#996: - Re: Re:  

 Nazalost i ja sam cula isto. Polaze se prijemni ispocetka i onda te kao primaju natrag oberucke da platis i slusas predavanje iz onih predmeta koje nisi polozio. Produzice i nece nam ukinuti nista, verujte. Previse toga u ovoj zemlji nije u redu, nek resavaju najpre glad i nezaposlenost kao i cinjenicu da onaj ko radi izruci celu platu za racune. Nekom ni ta plata nije dosta da podmiri dazbine. Ljudi moji, gladuje se. Necemo dozvoliti da tako postupe. Uostalom cemu svrha peticije? Ne znam za vas ali meni znaci to sto nisam sama i sto vidim da mnogo ljudi bije istu bitku.Da,i ja sam veciti student i studiram jako dugo i niko me do sada nije pitao kako guram i zasto radim i studiram. E tu se zapitam. I nije lose da jedni sa drugima podelimo zasto se studiranje oduzilo. Retko kome je bilo dosadno pa mu se otelo da studira po deset i vise godina. I zato, samo napred sa ucenjem i da lepo budemo ujedinjeni.