POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #2089

2016-05-03 19:54

Dakle, samo suma sumarum - Bolonja nas svakako ocekuje ako ovo ne izguramo? Cisto da znam da li sad da jurim ocene ili da idem na 6, jer ce se onda placati svaki ispit pri prelasku na Bolonju ili kako? Nisam bas upoznata sa situacijom, mislim da ce mi ostati jos dva ispita i diplomski:(, koliko su nam procentualne sanse da proguramo produzetak?A licno ne znam kako cu da platim taj eventualni prelazak na Bolonju, dakle mnogi ce odustati (a mozda i ja) od diplome(a i bukvalno baciti uzalud sve one silne pare, trud,bukvalno sve) samo zbog par ispita i zivotne situacije(meni smrt oba roditelja,nereseno stambeno pitanje, pa rad na dva posla kako bi sve to izgurala, jednostavno ljudi ne shvataju da nemamo svi isti zivotni put:(... ). Moraju se predociti razlicite okolnosti pod kojima smo mnogi i stvarno nije fer da nas nazivaju lencugama i stasvene, ko god bio ministar, moraju se coveku objasniti neke stvari... Mislim da treba da nam odobre produzetak na 2 godine, tako da molim pokretace da daju sve od sebe i hvala Vam mnogo pre svega!