POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

moje mišljenje

/ #2074 Re: Opservacija

2016-05-03 15:48

#2073: Solunski - Pokretači - Opservacija 

 Pa,demokratski je dati priliku svakom da izrazi svoje mišljenje pa makar bilo i drugačije,ako to čini pristojno i u ovom slučaju argumentovano.Pitate zašto pišemo o bolonji,pa kako da ne pišemo kad su na pojedinim fakultetima već uveliko obaveštenja o postupku prelaska na novi program?!Ljudi su u panici,isfrustrirani jer i pored tolikog truda na kraju preti opasnost da sve bude uzalud,pa čemu toliki trud da se dođe do taj jedan ispit ili diplomski ako će da potone zajedno sa onim na drugoj, trećoj godini.Ja mislim da je upravo to sebično, ako ne mogu ja nećeš ni ti pa makar bio na samom kraju.Naravno da je najbolje da se ukinu svi rokovi i sva vremenska ograničenja za završetak studija, ali mora da se upitamo šta će biti ako nam to ne uspe?Moramo o tome razmišljati, jer do sada niko nije garantovao produženje ni pre a evo ni posle izbora.Ne znam u čemu je problem ako neko napise nešto drugačije, nešto što izlazi iz šablona. Pozdrav svima,naročito pokretacima peticije,ja se više neću oglašavati i izvinjavam se svima ako sam ih svojim komentarom na bilo koji način povredio.