POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Samohrana majka

/ #974

2016-02-05 16:05

Evo moje price... Bila sam i vise nego odlican student, sa prosekom 9. Postala sam apsolvent i istovremeno ostala u drugom stanju. Odrzavala sam trudnocu i nakon rodjenja deteta nisam mogla da se odmah vratim na fakultet jer bukvalno nisam spavala po celu noc. Nakon 2 godine sledi i razvod braka i ja ostajem sama sa detetom, ujedno se i vracam na fakultet u odlucnoj nameri da diplomiram, sama sa detetom, imala sam samo pomoc majke, spavala sam po 4h dnevno i nikad nisam posustala. Ni kada mi je dete imalo boginje, 3 uzastopna bronhitisa, upale uva,temperature, i sve sto prati odrastanje male dece sa slabim imunitetom koja borave u vrticu, mada uglavnom vise ne ide nego sto ide u vrtic. I pored svih problema, pakla koji sam prozivela od bivseg muza koji se na sve moguce nacine trudio da mi svaki dan zagorca, nikad nisam odustala. Imam jos 3 ispita koja sigurno necu uspeti da polozim do septembra. Jedino sto zelim je da mi se omoguci da diplomiram kako bi se moje dete ponosilo svojom majkom!