POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #720 Milos

2016-01-30 22:47

 Ovo je poruka za sve debile koji jednu konstruktivnu ideju (a nema veze sto je ista moja, tj. da nam neko ko je u istim G...... kao i mi, tj. Ivan Ivanovic)koja nam MOZE pomoci i nikako odmoci jer ne postoji nesto sto se zove losa reklama. I da covek napravi neku salu na svoj i na nas racun barem ce se cuti za nas, a SIGURNO CEMO, DEBILI JEDNI KOJIMA JE DOSADNO PA SAMO KOMENTARISETE I HEJTUJETE I GLUMITE BABA VANGE KOJE PRORICU CRNU SUDBINU, dobiti taj jedan njegov glas za peticiju. Oni koji bi nam se i smejali i koji imaju argumente za neodobravanje produzetka roka svejedno nece potpisati ili nisu u poziciji i ne moraju da potpisuju. Svejedno ce se cuti za ideju, za peticiju, a cuce i vise ljudi verovatno koji mogu da potpisu a nisu do sada. Umesto sto komentarisete gluposti, uzdate se u "zakon na nasoj strani", smislite bre nesto sto moze da nam pomogne i ne trosite prostor za komentare na gluposti, pa sutradan i ako neko vidi ideju kako da nam se pomogne ne moze da nadje to od gomile gluposti. S vremena na vreme kliknem na peticiju da bih video koliko ima potpisa i da procitam da li ima neka pametna ideja u komentarima i za sad nisam procitao nijednu. Izvinjavam se debilima koje sam nazvao debilima. Dajte IDEJE, bilo kakve.