POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #428

2016-01-16 01:29

Postovane kolege, da li se vama desava ono sto se desilo meni danas tokom ispita (koji sam "razvalila"), ali i mnogo puta ranije, da cim plemeniti profesor shvati da ima posla sa ''starim" studentom, bukvalno vas najbrutalnije verbalno napadne i ponizi pred masom ljudi? Ja sam takav stres i sikaniranje dozivela zahvaljujuci profesorki Filozofskog fakulteta, da sam se satima nakon toga tresla. Sta se desava sa tim ljudima (cast izuzecima), da cim vide stari indeks, bez ikakvog blama i obzira krenu da vredjaju i najjadnije ponizavaju odrasle ljude, kao da sam ja dosla sva preponosna na svoj studentski staz, a pritom sam joj neposredno pred ispit i ubila oca! Da li oni imaju pravo da se tako sadisticki izivljavaju nad ljudima koji im nista nisu skrivili (samo naskodili sebi) i da li ce nas iko zastiti od takvih vajnih pedagoga? Isto redovno dozivljava i moja koleginica sa odeljenja; ja sam nedavo od dva ispita (polozena) -dvaput dozivela psihicko maltretiranje. Da li ista moze da se ucini da se stane na put tom bulingu, mobingu i kome se obratiti ili treba da cutim i trpim (posto sam matora kobila stara 30 godina, veciti student i olos sa dna kace) ?