POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #370

2016-01-09 14:56

U pravu si koleginice.Imamo dosta argumenata na nasoj strani.Na sta god da pomislim shvatim da nikako nije fer prema nama.Ako se sudije koje nam zele zakomplikovati zivot budu pozivale na to da nije fer prema bolonjcuma ili na to da su nam vec dva puta produzavali znajte da nisu u pravu jer nisu ni imali to pravo da nam odredjuju rokove i ogranicavaju,a ako se budu pozivali na to da nije fer prema bolonjcima neka razmisle automatski koliko mi gubimo .Njihovo,,nije fer'' je mnogo slabije od naseg,,nije fer'' Stavite sve na vagu pa neka pravda pobedi.Ako ce oni koristiti sistem uporedjivanja onda cemo i mi.Sve kako oni tako i mi.Vidimo se ispred skupstine u slucaju da pobedi nepravda.Sto se mora,mora se.Bolonjci su znali sta ih ceka kad su upisivali,a i mi smo znali sta nas ceka,a cekalo nas je gomila obimnih ispita ali ne i rok do kad ih moramo dati.Oni su pristali na svoje cim su upisali fakultet mi smo na nase.Imamo sva prava da trazimo svoja prava.Necemo dozvoliti da nam znanje propadne,trud,vreme koje smo ulozili,novac i da ne spominjemo.