POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #366

2016-01-09 13:03

Mislila sam da ce mi diploma biti sve sto imam,sad vise nisam sigurna.30% sam optimista da ce peticija imati pozitivan iskod ali to samo u slucaju ako prikupimo jos hiljadu potpisa za mesec dana.50 % mislim da cu diplomirati do septembra i to ako mi profesor progleda kroz prste kad budem izlazila na poslednji ispit posto je dosta opsiran,treba mi sest meseci samo za taj jedan,najtezi,i on ce mi biti poslednji.Zbog ovog roka i panike da cu morati da ga dam do septembra jer u suprotnom mi se sve ponistava me fvata jeza i nisam nikako produktivna ni u ucenju ovih laksih.Takva je situacija kod mene,a znam da je i kod vas to najveci problem plus finansije i drugi problemi ali rok me ubija u pojam.Sto rece kolega ,,giljotina'' i ponizenje nas starih uz sve to.Drzavi izgleda nije bitno to da imamo sto vise obrazovanih.O nasoj sudbini odlucuje par ljudi i nije mi jasno na osnovu cega su doneli takvu odluku da nece da nam izadju u susret.Neka ih bude sramota sto nam ukidaju nadu,ruse snove.Nadam se da mnogi od nas nece odustati pre vremena zbog pesimizna koji je u ovom slucaju opravdan.Nisam optimista,a nadam se cudu jer ipak verujem u pravdu.