Peticija- Izmestimo rostiljijadu iz centra Leskovca


Gost

#26

2013-09-07 19:14

Samo napred sa inicijativom da se ovaj vasar i cikus premesti iz centra gada

Gost

#27

2013-09-07 19:35

Posle prve roštiljijade bilo mije jasno da treba da se iseli iz grada!


Gost

#28

2013-09-07 19:36

Izbacite je bilo gde samo da nije u centru grada jer je to nazovi kulturna manifestacija vašarskog tipa. Tačno je da mi nismo više grad da svakim danom sve više postajemo varoš i kao takav služimo za okupljanje ljudi željnjih bilo kakvog provoda, a u nedostatku nekog stvarnog kulturnog događanja. Uzgred treba od ovakve kulture zaštititi stanovnike koji žive u ovom reonu. Razloga je mnogo za iseljenje, mada pretpostavljam da će protivnici ove ideje biti oni koji od ovakve kulture ptofitiraju.

bace

#29

2013-09-07 21:20

Tamo kod Hajat S da se namesti roštiljijada jer onu ulicu i tako nikad neće da završe pa imaju slepu ulicu da rade sa njom šta im je volja...

Gost

#30

2013-09-07 22:48

sve je receno nemam sta da dodam...u potpunosti se slazem.

Gost

#31

2013-09-08 01:23

Mislim da je suvisno komentarisati,ovo je postao najveci vasar na svetu a ne kulturna manifestacija kao sto je prvobitno i osmisljeno.

Gost

#32 Dejan

2013-09-08 06:46

Izmestiti svakako. Možda ne na hipodrom, ali svakako ne treba da ostane u centru.

Gost

#33

2013-09-08 06:57

Mislim da je konačno došlo vreme da se ova gomnijada preseli iz centra grada. Pa zar se sabor trubača u Guči ne odvija na brdu. Zašto ne bi to bioslučaj i sa ovom našom paradom pijanstva i kiča. Marš iz grada.

Gost

#34

2013-09-08 11:09

Zar je potreban komentar za navedenu manifestaciju.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-09-08 11:28


Milos

#36 Re: Dejan

2013-09-08 11:56

#15: - Dejan

slazem se da tu najgore prolaze ljudi koji zive u centru.Ne mogu da izadju na terasu,da provetre stan,da osuse ves,da preskoce fekalije i mokracu u svojim ulazima kad krenu na posao.A od spavanja naravno da nema govora,parkiranje ispred svoje zgrade je luksuz u vreme tog vasara!!!Sve to vodi ka jednom,borbi do kraja da se izmesti iz centra a sad hoce li biti na hipodromu,Pasinoj cesmi ili na Kvantaskoj pijaci sasvim je sve jedno!!!Potreban je minimum od 1500 potpisa da bi moglo da se uradi nesto po ovom pitanju,mi smo na dobrom putu s'obzirom da za samo 48h imamo vec 450 potpisa.Nadam se da ce istim tempom ljudi potpisivati do avgusta 2014 a za koji dan bi trebalo da krenemo sa potpisivanjem u centru grada i sistem od vrata do vrata.

Milos

#37 Re: Marko

2013-09-08 12:01

#16: Veternica - Marko

Marko,to je broj posle 24h,danas je vec 450 (posle 48h),ajde zamisli koliko ce ljudi potpisati do avgusta 2014-e?!A i malo procitaj o peticijama,potrebno je minimum 1500 potpisa da bi se o peticiji raspravljalo u gradskoj skupstini.10000 je broj koji ne bi mogli da ignorisu ni u kom slucaju i morali bi da je izmeste iz centra sto se iskreno nadam da ce uraditi!!!

Milos

#38 Re:

2013-09-08 12:05

#29: bace -

odlicna ideja,ulica koja ide od raskrsnice kod "Hayat S" kroz Dubocicu,velika ulica,ima vode,struje i kanalizacije,nije daleko a u gradu je!!!

hyuu

#39 nase prokletstvo

2013-09-08 12:59

Pominjemo rostiljijadu i smrad koji je ogavan. Rostiljijada je pre svega masovni pokolj zivotinja, nehuman. Bahanalije, alkohol, cirkus, degradiranje grada... Nismo napravili paprikarijadu pa da imamo cime da se pohvalimo. Ovako idem gradom pognute glave, sa smradom u nosu i stidim se nase leskovacke primitivne ,,manifestacije,, ... Za vreme velikog posta ljudi idu sa ogromnim mesinama i gutaju one pljeskavice kao da im zivot zavisi od njih. Tuga nista drugo.

Gost

#40

2013-09-08 18:21

Stvarno je neophodno da se ovo uradi...
caka

#41

2013-09-08 20:27

pozdravljam ideju o izmestanju rostiljijade

Gost

#42

2013-09-09 05:27

u potpunosti se slazem sa vasim primedbama,vala dosta je 24 rostiljijade u centru grada,kada se zatvori JEDINA casvetna ulica nastaje totalni saobracajnim haos radi bahatih i pijanih .Ima i boljih lokacija recimo bivsi motel Atina .Tamo imaju sve za obavljanje ove manifestacije a da ne smetaju nikome ili kej pored veternice...





.

Gost

#43

2013-09-09 08:04

Naravno svima onima kojima je do cistog i urednog centra potpisace peticiju.Na hipodromu se mogu napraviti tipski standovi,ima mesta za parkiranje,ima mesta za piknik,ima mesta za koncerte i binu,ima mesta za kampovanje,ima mesta za sve.Zato samo napred sa peticijom do konacnog premestanja iz centra.

Gost

#44

2013-09-09 09:00

Cestitam za inicijativu...

Gost

#45

2013-09-09 11:22

Trebalo bi vec jednom...

Gost

#46

2013-09-09 19:05

Vrlo primitivna manifestacija kojoj nikako nije mesto u centru grada.Parada buke , pijanstva , malogradjanstine, nevaspitanja ....Zivim u samom centru.Ovog puta sam iznajmila kucu u planinskom selu da spasim sebe i supruga.Kad sam dosla po zavrsetku rostiljijade,komsije vriste od nespavanja i umora!Kazu da je bilo nepodnosljivo!Mala deca su plakala cele noci preplasena od buke!Kakva sramota!Ovo nema nigde u svetu osim u LE!Auuu,ljudi moji,i to u samom centru grada.....obavezno izmestiti iz centra grada,bilo gde!
bilja

#47 bilja

2013-09-09 19:22

Obavezno izmestiti ovaj primitivizam iz centra grada!

Gost

#48

2013-09-09 20:14

Potpuno se slažem sa svim činjenicama koje je g-din naveo, svi razlozi su na mestu.
Ja bih još dodao da je za pronalaženje mobilnih toaleta bio potreban GPRS, jer gosti koji su dosli da poseta tzv "manifestaciju" odnosno jedan najobičniji vašar sigurno nisu mogli da ih pronađu. Bar oni koji se prethodno nisu najeli pecenih prasića i popili uz to dovolju količinu alkohola i pod uslovom da im na pomućenje svesti nisu uticale prostituke koje su igrale oko stolova. Pa u skladu s tim svi razlozi idu u prilog zahtevu a verujem da se većina građana slaže sa činjnicom da se takav cirkus izmesti iz centra grada a za to ima sasvim dovoljno lokacija.

Gost

#49

2013-09-09 22:08

Sjajna ideja, samo napred. Mislim da jedino naziv treba izmeniti u "Izmestimo rostiljijadu iz centra Leskovca", pa ukoliko vec nije moguće na hipodrom, neka se nadje neko odgovarajuće mesto....stočni pijac možda... U svakom slučaju meni i hipodrom zvuči kao odlična ideja. Sve manifestacije ovakvog tipa i u drugim gradovima nezamislive su u centru grada. Uzmite na primer beer fest u Beogradu koji je sa Kalemegana sklonjen na Usce.


Gost

#50

2013-09-09 22:30

izbacite gucu iz guce :-D zamislite takvu peticiju :-D