Ambulanta u 28 bloku
Ova peticija nastala je sa ciljem da se Domu zdravlja Novi Beograd stavi do znanja koliko bi ljudima, roditeljima i deci, značilo da se vrati PEDIJATRIJSKA ambulanta u 28. bloku. Već godinama je ambulanta koja je postojala, zatvorena, pedijatri u DZ kažu da je to iz tehničkih i organizacionih razloga. Pedijatrijska ambulanta (za odrasle nije ni prekidala sa radom), ne bi značila samo populaciji 28. bloka, u kom su velika deca, OŠ "Radoje Domanović", kao i jedan državni i nekoliko privatnih vrtića i produženih boravaka za decu, već i žiteljima okolnih blokova, 24, 23, 29, kao i 30. Molimo nadležne da obezbede da se ta zdravstvena stanica ponovo pokrene.
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.