Захтев за потпуном нормализацијом наставе на свим нивоима образовања у Србији у школској 2021/2022. години
РОДИТЕЉИ ИЗ СВИХ ДЕЛОВА СРБИЈЕ ...
Као просветни радник - и РОДИТЕЉ деце која су још у образовном систему ове земље - позивам вас да се свом снагом одупремо очигледној намери врха државе који поступа по инструкцијама споља, да уништи још једну школску годину.
Захтевајмо нормализацију наставног процеса у школској 2021/22. години на свим нивоима, од основних школа, преко средњег образовања до високошколског нивоа. Ми не можемо дозволити даљу ерозију квалитета образовања наше деце, јер ће то бити неповратни цивилизацијски суноврат.
Ђаци у школе - професори и наставници у учионице !
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Zar niste primili e-poruku sa potvrdom ili da li želite da uklonite svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćeno reklamiranje
| Prijavite se da biste upravljali svojom peticijom. |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.