POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#2120 Fizicar

2016-05-04 18:38

Cim pocne rasprava odmah nas ima puno. :)

Drugari , vi sto se ljutite na nas sto imamo 1-2 ispita do kraja , kao i vi sto se ne ljutite :) .... ne zaboravite da , ako nam ne prodje ova akcija , treba da delujemo zajedno! Srbi su cesto skloni da misle kako ce "neko drugi" da resi problem. Trenutno za nas to i cini neko drugi , ali mozda cemo svi morati da se ukljucimo ako ne bude islo. E tad se setite. Nemojte da tada nema nikoga. To pogotovo vazi za ove koji su skloni da se ljute i da gundjaju. Kao i za one koji traze Strazbur. Nemojte da to prodje bez vas! 

Odgovori

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2016-05-04 18:55:01



Gost

#2123 Re: Fizicar

2016-05-05 01:40:47

#2120: - Fizicar 

 Ama ko se ljuti na vaš koji imate jedan ispit ili diplomski,kakva glupost,vi ste ti koji se izdvajate. Sebični slobodno neka nastupaju samostalno,ovo je peticija svih studenata.

Svako je negde zakocio i svakom se čini da je njemu najteže,ali baš bi trebalo da nam bude plus to što nas ima raznih,da svi doprinesemo na svoj način,da nas bude više... To je valjda i suština prikupljanja potpisa. Realnost je da nas ima dosta,ali vi se delite. 

A koleginica što je predala diplomski 2014,mislim da joj nije ni mesto ovde,mislim da bi trebala da skupi svu snagu za taj zavrsetak,još samo to ima,i da privede to kraju. Mislim da joj ništa neće ni trebati nakon septembra. Želim joj svu sreću da završi to. ;)