POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post

moje mišljenje

#2070 Re: Re: Re: Re: Re: Fizicar

2016-05-03 14:03

#2066: - Re: Re: Re: Re: Fizicar 

 To je moje mišljenje,(prethodni komentar) kolega fizičaru,mada sam ja sa društvenih nauka. Nikako ne bi bilo u redu, moralno i ljudski da ljudima sa samo ispitom ili diplomskim do kraja nametnuti još 4,5 ispita, pa gde je tu pravo i pravda ?! Pa oni bi u tom slučaju bili duplo oštećeni, sa jedne strane bi položili sve ispite po starom programu a sa druge bi morali da polože i razliku po bolonji,a diploma i pored tolikog broja ispita opet bolonjska(po meni manje vredna nego po starom) plus novac koji bi morali da uplate za prebacaj.Znaci katastrofa, najviše bi bili pogođeni i oštećeni upravo oni koji su najbliži diplomi:-/ 

Odgovori


Gost

#2071 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fizicar

2016-05-03 14:15:02

#2070: moje mišljenje - Re: Re: Re: Re: Re: Fizicar 

 Prakticno smo svi isto osteceni. Ali psiholoski? Ti dodatni ispiti bi me ubili u pojam,s obzirom da sam na samom kraju. A tek ti , sto vec sada imas samo jos diplomski. To je velika nepravda! 

Ako ne bude islo u pravom smeru , ja sam za to da se dogovorimo s pokretacima i da cinimo dalje korake. Tuzba , ili sta vec. Nista se u to ne razumem , ali sam voljan da ucestvujem. I materijalno i fizicki.  Znam da ce tada ovaj broj od 4500 da spadne na ispod 500 , ali mislim da je i to dovoljno. Po 20 evra da damo , bice dovoljno za advokata.

Ipak , iskreno ocekujem da ce sve biti u nekom redu i da za to nece biti potrebe.