POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post

Tamika

#1345 Re:

2016-02-22 22:22

#1339: -  

Nazalost..i bolje da bude manje obrazovanih..sto vise primitivizma i zaglupljivanja treba ponuditi narodu. Eto to hoce..i sto da ne bude depresivna nacija? Prepisu nam bensedine..Lakse je za manipulisanje.

To oni hoce ili pare..ko ih ima. Zasto da izdrzavamo porodice kad je bolje te pare dati fakultetima? Ili zasto uopste zasnivati porodicu?

Samo da se rmbaci sa srednjom skolom za minimalac...tj za dzabe..za ovu drzavu. Tako ja sve ovo shvatam..

Besna sam i ja

Odgovori


Gost

#1350 Re: Re:

2016-02-22 22:33:17

#1345: Tamika - Re:  

Bolje da se bave time sta im se sve pusta u medije. Raznorazne starlete necije svalerke, voditeljke na televizijama polugole koje osnovne stvarni ne znaju. Ali one imaju diplome sega mega drive fakulteti itd.. Da nas ispisu sa fakulteta i da idemo na farmu, sta? 

Oni su tu i oni rade na tome da postanemo kolonija i poslusnici, sa neobrazovnom nacijom je lako manipulisati. To je krajnji cilj.

I na dobrom su putu da to i ostvare. Sto vise nepismenih bolesnoh i depresivnih to bolje. Ubiti svaku nadu pojednicu i dovesti ga do nervnog sloma. Napraviti naciju kojoj je sve jedno koja tumara, kao zombi.