POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#1330

2016-02-22 16:53

Mislim da pojedini ovde imaju kratko pamcenje. Prof Jovanovic(bivsi ministar prosvete)  je hteo da nam produzi 4 godine, a Verbic je smanjio na 2, M. Suvakov je Verbicev covek, a stavovi nemaju veze sa stranackom pripadnoscu, obojica dolaze is sveta nauke- i koliko znam-jedni su od retkih vanstranackih u vladi.  Nas su prosli put podrzali i neki iz SNS-a( profesor Atlagic) , i iz SPS-a (mada se secam da nas je D.Vukomanovic kritikovala) i neki iz DS i Tadiceve stranke itd.  ; tako da nije bilo stranacki dirigovano, vec licni stavovi . Dalje, posle novih izbora ministarstvo ce izgledati drugacije, a mi ne mozemo znati ko ce biti u radnoj grupi odredjenoj za nasa pitanja, koji i ciji poslanici. Niti je  to presudno. Presudno je da je M.S. od starta protiv nas, nama je u interesu da vise ne bude zamenik ministra prosvete , a nek se bavi i dalje naukom- zelim mu uspeh u struci i da se mane ministrovanja ; i miniranja nas pred samim krajem. 

Unapred ste zbog njega digli paniku, to nas samo remeti i ne ide nam u prilog. 

Odgovori


Gost

#1331 Re:

2016-02-22 17:34:37

#1330: -  

 U pravu ste kolega. Ne treba se spustati na njegov nivo. Samo je bolno i jadno kada gledas kako nam se podsmeva kada izgovara rec Solunci. Ne smeta mi bilo kako da nas zovu,ali je on to izgovorio kao da smo niza rasa,kao da smo kriminalci pa nas treba odstraniti. Uzgred kriminalci se pojavljuju u rijaliti i odlaze im se sluzenje kazne,a nama nece da odloze. E nece moci. A ovog Suvakova da sretnem na ulici i pitam par pitanja ne bi se tako smejao. Krv i suze sam prolio da stignem do samog kraja,cela porodica mi se nervira oko ovog produzenja,godinama sklapali kraj sa krajem kako bi me finansirali i sada ce on meni tu nema produzenja,te prebacivanje na bolonju. Zivot mi zavisi od diplome. Hocu od drzave samo da mi omoguci da polozim i da budem covek. A ako se oni meni useru u zivot,usracu se i ja u njihov.