POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#1186

2016-02-18 13:12

Zalosno je ko nas sve komentarise?Polupismeni  sa kupljenim diplomama, od pre dva dana u politici nas porede opet sa bolonjcima, kako neko ko studira dvadeset god i vise ce biti sutra konkurencija za posao nekom bolonjcu koji je sve zavrsio u roku, sramota!Zasto nas stalno porede sa njima, studiraju kao da su na privatnom, ides redovno u skolicu , polazes na hiljadu delova, m i t placaju fax i svi srecni, mislim da treba ici do Strazbura, barem cemo dobiti odstete za baceno vreme, novac, mladost, videcemo ko ce se poslednji smejati!

Odgovori


Gost

#1187 Re:

2016-02-18 13:37:26

#1186: -  

 Ja sam stari student. Muka mi je takodje od nepravde u ovoj drzavi , od tako niske inteligencije pojedinih ljudi koji je vode , od pojedinih ljudi u javnim sredstvima informisanja... Ma od svega mi je muka. Da samo dodjem do diplome i da bezim odavde sto dalje. Ne moram tamo zaradjivati vise , nek samo bude uredjena drzava. Ali posto sam i ja stari student kao i svi vi , nemojte i mene , a i verujem da ce se vecina sloziti , blamirati i spustati na nizi nivo time sto ponizavate bolonjce komentarisuci njihovo studiranje. I oni su cesto u slicnim problemima kao i mi. Budite malo dostojanstveniji.