POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post

Loka

#1166 Primećeno stanje

2016-02-18 09:33

Gledajući jutranji program na Pinku shvatio sam više stvari. Novinarka je totalno nepripremljena, ali bar je pokrenula priču i ako samo popunjava prostor. Gospođa državni sekretar bi da jos 4 godine bude državni sekretar i nikakvu podrsku nije dala starim studentima. Rekla je prebaciće se na bolonju ali nije rekla koliko ce to da kosta i da nije bas izvodljivo za sve. Mlađani Borjan predsednik saveza studenata Beograda me je totalno razočarao. Nema čovek ni ljudske solidarnosti, nadobudan je i nakostrešen ko tetreb. Još jedan pokazatelj kakve su nove generacije. 

Pokretači želi vam puno uspeh u borbi za sve nas jer kako je krenulo a bitka jos nije ni počela ne znam šta da vam jos kažem. A sa onim Borjanom bi neko ozbiljno morao da popriča.

Odgovori

xxxxxxx

#1168 Re: Primećeno stanje

2016-02-18 09:40:07

#1166: Loka - Primećeno stanje 

 Pa treba dati podrsku kriminali,lopovluku,i drugim nemoralnim radnjama,a znanje treba unazaditi i staviti na zadnje mesto.bravo Srbijo,dokle mi idemo,a dokle cemo stici to se ne zna.Mi moramo sami da se borimo,da budemo jedinstveni i da sakupimo sto vise potpisa.