POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post

Apsolvent 007

#1159 Re:

2016-02-18 09:10

#1156: -  

 Po bolonji poeni se skupljaju prisustvom na predavanjima, vezbama, izradom seminarskih radova ... a ako je bolonja kod nas trange-frange onda ...

Nisi naveo sa kog si fakulteta gde to nije neophodno da budes prisutan ... to moze samo na privatnim fakultetima, oni imaju tu mogucnost da studiras ako si u radnom odnosu i ne moras da budes prisutan na fakultetu ... na drzavnim fakultetima to nije moguce ... na Bioloskom, Hemijskom, Fizickom, Fizickoj hemiji, Medicini, ETF ... itd. moras da budes prisutan.

Odgovori


Gost

#1161 Re: Re:

2016-02-18 09:16:56

#1159: Apsolvent 007 - Re:  

Evo baš sa tog jednog pe-em-efovskog fakulteta koji si naveo. Ja sam lepo pitao, i tako su mi rekli. Nije lepo što pokušavaš da me diskriminišeš da sam s privatnog. 


Gost

#1162 Re: Re:

2016-02-18 09:23:40

#1159: Apsolvent 007 - Re:  

 Pa  na mom fakultetu si bio obavezan na predavanjima i na vežbama, prozivali su nas. Radili smo seminarske radove koji su bili uslov za izlazak na ispit, a nisu imali veze sa njim, i nisu uticali na ocenu. U pitanju je FTN. Ali rekla bih da je kod nas sve moguće, Bolonju primenjuju i potežu kako im odgovara, tako da je moguće da bi ti dali potpis i bez prisustva.