POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#720 Milos

2016-01-30 22:47

 Ovo je poruka za sve debile koji jednu konstruktivnu ideju (a nema veze sto je ista moja, tj. da nam neko ko je u istim G...... kao i mi, tj. Ivan Ivanovic)koja nam MOZE pomoci i nikako odmoci jer ne postoji nesto sto se zove losa reklama. I da covek napravi neku salu na svoj i na nas racun barem ce se cuti za nas, a SIGURNO CEMO, DEBILI JEDNI KOJIMA JE DOSADNO PA SAMO KOMENTARISETE I HEJTUJETE I GLUMITE BABA VANGE KOJE PRORICU CRNU SUDBINU, dobiti taj jedan njegov glas za peticiju. Oni koji bi nam se i smejali i koji imaju argumente za neodobravanje produzetka roka svejedno nece potpisati ili nisu u poziciji i ne moraju da potpisuju. Svejedno ce se cuti za ideju, za peticiju, a cuce i vise ljudi verovatno koji mogu da potpisu a nisu do sada. Umesto sto komentarisete gluposti, uzdate se u "zakon na nasoj strani", smislite bre nesto sto moze da nam pomogne i ne trosite prostor za komentare na gluposti, pa sutradan i ako neko vidi ideju kako da nam se pomogne ne moze da nadje to od gomile gluposti. S vremena na vreme kliknem na peticiju da bih video koliko ima potpisa i da procitam da li ima neka pametna ideja u komentarima i za sad nisam procitao nijednu. Izvinjavam se debilima koje sam nazvao debilima. Dajte IDEJE, bilo kakve.

Odgovori


Gost

#722 Re: Milos

2016-01-30 23:29:36

#720: - Milos 

 Realno ideja nema ili ih ima u smesnom broju a i kada neko nesto predlozi kao npr. ti bude pokopan, poenta je da se cuje za peticiju jer po broju potpisa poprilicno je jasno da uz sav trud autora a i svih nas ostalih odziv nije zadovoljavajuci, zato kazem da nekako treba da dospe u stampu i medije na bilo koji nacin, nebitno da li preko Ivanovica ili nekog petog, jer ce se cuti, ali najbolje da se mi ovde pokoljemo i cekamo neizbezno....tuga, cemer, jad....

Maki84

#724 Re: Milos

2016-01-30 23:56:37

#720: - Milos 

 Odakle ti pravo da vredjas i nazivas svoje neistomisljenike debilima? Normalno je da su ljudi uplaseni i da strepe sta ce biti posle 30-og septembra! Sad se lepo svima izvini ili se nemoj vise javljati,jer ocigledno je da osim uvreda nista pametno ne mozes ni reci.