POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post


Gost

#569 Re: Re: Re:

2016-01-26 09:31

#567: - Re: Re:  

 u poslednjoj recenici je sve receno :)

donela je odlicnu odluku i sebi olaksala zivot na duge staze sto se i pokazalo na kraju, verovatno bi danas jos uvek bila evergrin, bez zavrsenog faxa i posla

+4 godine, znaci da od 2011, vec skoro 5 godina radi u struci, zaradjuje i ima normalan zivot

mislim da niko normalan ne bi SADA izabrao da bude na mestu tih evergin studenata koji su njena generacija a jos uvek se razvlace i muce sa ispitima, nego se sada uzdaju u eventualni uspeh peticije

devojka je em zavrsila, bez obzira na to sta su joj dodali jos ispita i sto se namucila, em sada radi u struci sto je jako mala verovatnoca za te kolege obzirom na godine, konkurenciju mladjih kolegaitd

ustedela je dosta vremena i sad je mirna, to je poenta

a mucenje i tezak rad i ucenje svakom sleduje ;)

Odgovori


Gost

#570 Re: Re: Re: Re:

2016-01-26 10:29:27

#569: - Re: Re: Re:  

 Ja stvarno ne znam o cemu ti pricas. Pa nekim ljudima je ostalo malo ispita do kraja. Nisu sigurni da ce da zavrse do predvidjenog roka. I sad neko treba da im nakalemi jos ispita i da im se jos vise oduzi studiranje. Zamisli ostane ti na kraju jedan-dva. Znaci treba ti jos malo vremena za zavrsetak. A ovako po tebi bolje je da te vrate na neku godinu unazad, da polazes razliku ispita i da se studiranje oduzi u nedogled. 


Gost

#571 Re: Re: Re: Re:

2016-01-26 10:43:21

#569: - Re: Re: Re:  

 Bas je ustedela. Kakve sve gluposti covek procita. Vrate te unazad dve godine, dodaju ti ispite i ispade usteda na vremenu:)


Gost

#572 Re: Re: Re: Re:

2016-01-26 11:08:48

#569: - Re: Re: Re:  

 Ti uopšte nisi shvatio poentu moje priče.


Gost

#597 Re: Re: Re: Re:

2016-01-27 12:57:42

#569: - Re: Re: Re:  

 Ja se ne mucim sa ispitima, meni je posao problem (pare) zbog kojih mi je u studentskoj sluzbi zadrzan indeks i ne daju mi ga sve dok ne platim. Stvarno mi je loše od tolikog ponižavanja...stari studenti,pa stari studenti...te nesposobni, te ne mogu to da nauče, lenštine...te ovo te ono. Razloga je milion zašto svako od nas nije završio na vreme, ali da nemamo pravo da završimo započeto...To je vec problem.