Pravda za Sasu Bogevskog!!!

Quoted post

pravda????

#56

2013-05-25 16:50

pet puta ubo coveka nozem u ledja u samoodbrani,sta ovaj ga napadao ledjima???i vi ga sad oslobodite peticijom????a narkoman je narkoman covek kome je potrebna medecinska pomoc,briga i samilost drustva a ne egzekucija budale jedne glupe...jebo vas komsija!!!

Odgovori

komšijin komšija

#57 Re:

2013-05-25 17:52:31

#56: pravda???? -  

 Jebem ti majku narkomansku, hoćeš sažaljenje, pizda ti materina, pa još i medecinsku pomoć, brigu i samilost. Upadate u tuđe kuće jer svoje nemate, najurili vas najbliži, napadate, otimate i ogrezli ste u kriminalu pa još bi da vas mazimo. Što se sami ne poubijate i oslobodite društvo pošasti. I ko vas natera da se drogirate od njega tražite pomoć i samilost.

 

NIkola

#59 Re: u

2013-05-25 21:08:01

#56: pravda???? -

 

Narkomanija nije bolest da mu treba medicinska nega, to je stvar ličnog izbora, da nećeš možda da mu država od naših para plati lečenje, njemu treba metak u čelo, da su to uradili na vreme sada nebi robija pošten čovek!!!
Drugo, postoji bar 5 načina da narkomančina bude izbodena u leđa u borbi, a to što ima 5 uboda to je najverovatnije zato što je bio nadrogiran pa prva 3-4 nije ni osetio!
Evo ti jedan-dva primera, možda je kreten pošao ka sobi gde su mu žena i deta pa ga je ovaj iz straha zaskočio sa leđa, možda su se rvali pa je ovaj nož okrenuo u ruci i zario mu u leđa....
Ima puno načina da u norbi neko dobije nož u leđa.

Da se ja pitam,sutra bih streljao pola miliona šljama u ovoj državi da pošten svet može normalno da živi, a to što si ti samilostan/na, javi mi se kad tebi narkoman uđe u kuću kroz prozor usred noći, pa mi molim te posle toga  da objasniš kako si bio/bila samilostan/na.

Ovde više nije reč o ubistvu, već o osnovnom ljudskom pravu da brani sebe i svoje bližnje, ako i svoju imovinu, veruj mi da sam ja bio u takvoj situaciji ubio bih ga i za manje, a za primer drugima, iznosili bi ga komad po komad u kesama za đubre iz stana.
Odakle njemu pravo da mi u sred noći uđe u stan i to provalom kroz prozor? Šta je čovek trebalo da uradi, da ga zamoli da uradi test na narkotike, pa ako je narkoman da ga pisti iz samilosti?

Mnogo volim Vas borce za ljudska prava, svi pričate jedno dok se vama ne desi neko sranje, a onda se okrenete za 180 stepeni.

Po meni čovek je uradio pravu stvar, nadam se da će ga osloboditi i da će ovaj slučaj pokrenuti promenu zakona!!!

Dusko

#64 Re:

2013-05-25 22:13:53

#56: pravda???? -

Ma dacemo mu orden sto je okrenuo leda. kad si tako dobar skupi sve narkose kod sebe i pomozi im. Mi cemo mirno spavati. Unapred ti hvala...

 


Gost

#99 Re:

2016-05-21 17:20:26

#56: pravda???? -  

 Šta će njegova leđa u tuđoj kući?