Peticija za ukidanje veronauke u skolama


Gost

/ #422

2011-12-21 15:15

Pa majka mu stara, da li ste normalni ?
Uzmite istoriju Srbije procitajte sta se desavalo bez vjere i o otstupkom od Boga !
Pogledajte sta je bilo kada je Dusan bez volje Bozije otisao u velike pohode, pogledajte vladanje ostalih Nemanjića koji si bili uz Boga !? Da li uopste znate ko smo i sta smo ? Da li uopste znate sta bi bili da nismo imali vjeru ? Ova demokratija isto kao i komunizam je otrov za lakovjerni narod, ljudite nemoj te tek tako da posustajete i da se odvajate. Mi jesmo narod koji je sklon odvajanju to je i potvrdio dogadjaj kada su Austrougari poslali psihologe prije napada na tadasnju VELIKU SRBIJU koji su utvrdili da macem je bezvrijedno udariti na tako veliku silu ali da je narod sklon razdvajanju te da ce tako lako biti unisten . Osvijetite se, nemojte da upravljaju vasim zivotima.
Hocete da vam dijeca uce u skoli iz Bilogoije da je svijet nastao od majmuna ? Sam Darvin bivsi svestenik nije vjerovao u svoju tvrdju! Sam PINTEKANTROPOS - majmunoliki covjek nije nikad u sustini pronadjen . Probudite se, i krenite pravim putem, nije jos dugo ostalo .

Da li postoji moralan covjek koji je ateista ? Da i taj covjek zivi po hriscanskim zakonima, a i takvi su veoma rijetki . Ako covjek izgubi savjest, moral sta je on ? Zato pustite djecu ako makar vi ne vjerujete neka oni imaju slobodnu volju i neka cuju rijeci Boziju .