POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Besna

/ #1328

2016-02-22 16:21

Unapred se izvinjavam na prostim izrazima. U ovoj zemlji nije problem sto 10 sati dnevno gledamo Stanijino dupe i Kristijanov ponos. Nije problem trinaestogodisnji decak iz sela pored Uba koji zive u siromastvu, kupa se u koritu, nema vode u kuci, a spava u istoj sobi sa celom porodicom, koji je oboleo od raka kostiju i sam putuje autobusom do Beograda na terapiju zato sto nemaju novca za dve karte. Da ti srce pukne od tuge. I nasi megatrend koji su pokupili svo "znanje" ovog sveta. Ne. Problem su ljudi koji posteno zaradjuju i polazu svoje ispite i zele da zavrse zapoceti posao.A mene matoru sa 27 kako nije sramota da studiram. Ili vas sto radite i imate porodice ?? Sram nas bilo. Kada cujem ovo veciti, odzvonilo i sl.dodje mi da zapalim ove glupe i subjektivne novinare, jadnike zeljne pohvale od nadredjenog sto su objavili "eksplozivu vest". Od 2011 citam takve naslove i mislim da se tome treba stati na put. A ovog nakostrsenog Suvakova ne bih da komentarisem, odzonice i njemu nakon izbora.