POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Elektrotehnik

/ #371

2016-01-09 14:57

Da se i ja javim... :-)

Stalno se vrti pojam "veciti student". Mozda sam i ja po nekom merilu taj veciti student. Imao sam svoju sansu da zavrsim fakultet. Nisam je iskoristio. Ne zelim da se pravdam. Morao sam da radim. ironija je sto sam se bavio poslom kojim bih se bavio da imam diplomu (radim kao sistem inzenjer). Imao sam tu srecu u nesreci da sam dok sam studirao (trebao ici na predavanja), bavio sam se svojim poslom. Nemam opravdanja... Streljajte me... :-)... Sad sam srecno ozenjen, buduci otac.

To je do nekle moja prica. Znam mnoge kolege koje su bile u goroj situaciji (nekima i dalje nije bolja situacija), ali su smogli snage da dodju posle mnogoo godina kao i ja da sa klincima polazu neke zaostale ispite. Da li nam je lako...NIJE..

Ajde sve da nas streljaju... Zamislite npr moju koleginicu koja je majka sa dvoje dece i nema vremena da dodje ni na konsultacije, a kamoli da sprema ispite. Sad treba da joj sve ponistimo zato sto nije abortirala i zavrsila fakultet vec je odlucila da odgaji dvoje dece...

Ne trazimo besplatne avio karte za Havaje i putovanja po svetu... Ako ce biti problem sto nas je nekoliko studenata vise na ispitu.. onda neka bude... Ako je nekom ta diploma izlaz iz beznadja, pa zar treba da ga potopimo jer nije zavrsio kada treba...

Kolege... Ucite... Nemojte da se predajete... Nikome nije lako, ali zajedno cemo izgurati do kraja...

Pozdrav za sve...