VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA


Gost

/ #177

2015-10-13 18:43

Katastrofa je ogromnih razmera stanje u našem društvu - sa sve medijima, da jedna zapravo trula nikogovićka u svakom smislu kao što je Jelena Golubović, odlučuje ko će i kako biti kažnjen (na nacionalnoj frekvenciji), e zato što se njoj odvratnoj, nečasnoj i apsolutno od Boga nenadarenoj zamerio... Za neverovati je koliko nisko mogu da padnu ljudi... Pa da sam na mestu vlasnika tv Happy i onih koji odlučuju o potezima te kuće, ubila bih se bez razmišljanja kada bih dozvolila da me jedan takav moralni i društveni šljam ucenjuje ama bilo čim, tj. kad bih zbog toga poklekla. Naravno da je ta medijska kuća od sinoć za mene nepostojeća. Gadilo mi se i pre koliko puta kada su toj spodobi besomučno povladjivali u odnosu na ostale, ali sam nekako gutala... Medjutim, sada vise neće moći, pa što se mene tiče (a nadam se i mnogih drugih), "završili su karijeru" u mojoj kući.
P.S. Ali u svakom zlu uvek ima i nešto dobro. Konkretno meni, ako se ne vrate ti kvalitetni ljudi kao što su Sladja i Gastoz, a o tome se sigurno ne bih informisala preko "Parova", već na drugi način (pošto ih ni sekunde vise ne pratim), eto definitivnog spasa od gledanja te trovačine. Jer da ne bi tog izbacivanja, bila bih "navučena" i dalje, pa pored onih koji vrede morala da gledam i što šta od čega mi se povraća.
Pozdrav svima koji su protiv zla i koji mu voljno nikad nisu saučesnici!