POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Stari studenti
Autor peticije

#651 Re: Molba

2016-01-29 13:36

#650: Boki - Molba 

 Bokija za PR-a! :))

 

Kolege, manje nervoze, knjigu u šake, čistite koliko možete, širite vest o peticiji, to je sad primarno. Tenzija nikome ne pomaže, to je sigurno. I da podsetim, izbori su bili i pretprošle godine, imajte to u vidu, pa se sve okončalo u našu korist. Ovaj put smo (vremenski) u prednosti, ne moramo lutati, imamo kontakte, znamo gde, kako, zašto, a naši argumenti i kontraargumenti mogu biti samo jači. 

Boki

#652 Re: Re: Molba

2016-01-29 13:46

#651: Stari studenti - Re: Molba 

 Eto bar smo culi da imamo bolja sredstva kao i metode da dodjemo do cilja. Ako treba tu sam. 


Gost

#653

2016-01-29 13:48

Kada Pokretači pošalju mail za potpis peticije, potpiše se drastično više ljudi. Malo sam zbunjena, ili prethodni nisu dobili ili se kolebaju u šta ne želim da verujem. Možda da opet pošaljete? Od viška glava ne boli.


Gost

#654

2016-01-29 13:54

Ljudi, ucite, probajte da polozite sto vise ispita, kao da nema roka da diplomiramo, bice sta bude, ne mozemo iz koze iskociti, verujsm u pokretace peticije da znaju sta rade, manje filozofiranja, vise ucenja, srecno svima!

Stari studenti
Autor peticije

#655 Re:

2016-01-29 14:21

#653: -  

 Postoji verovatnoća da mejl nekome stigne kao spam, zato i ponavljamo saopštenja. I istina, tad se poveća broj potpisa, i to drži par dana, pa se opet uspori. E sad, postoji i druga strana medalje, neke kolege, iz samo njima znanih razloga, vole da se potpisuju duplo, iako x puta naglasimo da se to odnosi samo na one koji još nisu potpisali. Sigurno je jedino da od prošlogodišnjih šest i kusur hiljada potpisnika teško da je polovina završila. Zato i čudi što se ne potpisuju. Šta čekaju, čemu se nadaju... Svakom želimo sreću, da završi i pre ovog sadašnjeg roka, ali to ne znači da sad treba da preskoče našu molbu, samim tim što su te kolege zahvaljujući prošloj akciji dobile priliku da završi studije po starom programu. A i da nije toga, valja se dati potpis, makar zbog sadake, što bi se reklo. :)

Boki

#656 Re: Re: Molba

2016-01-29 18:17

#655: Stari studenti - Re:  

 Saljite ponovo na mail informacije da bar do 15 februara skupimo ispravnih 3000 potpisa, da bi bi mogli dalje pokrete da preuzimate. Imamo jos vremena ali trebaju kolege biti vise azurnije. Jer u prethodna tri dana broj sakupljenih potpisa je presmesan.


Gost

#657

2016-01-29 19:42

Ne znam zasto bi se cekalo jos 15 dana za nekih stotinak potpisa (kako stvari stoje) kada se za to vreme mogu otpoceti pregovori. Svaki dan nam je bitan.


Gost

#658

2016-01-29 21:26

Bilo bi lepo da se prestane sa pritiskom na pokretače peticije. Ljudi su u istom položaju kao i svi mi, nije da ovo rade "sa strane" pa im nije bitan rezultat.

Imaju iskustva sa prošlom peticijom a vi ako imate želju da pomognete, širite priču o peticiji.

Uostalom, uvek možete i da se sami aktivirate, ako nigde drugde, onda bar na svom fakultetu.

 

 

Učite i pustite ljude da rade.

Boki

#659 Re:

2016-01-29 21:59

#658: -  

 Svaka cast. Ja to govorim vise puta ali ne vredi. I dalje gleda svako svoju muku a sirinu bas i ne.


Gost

#660

2016-01-29 23:40

 Ja mislim da dosta ljudi ne zna za peticiju. Da je medijski propraceno dosta njih bi saznalo. Ja kome sam god javio od kolega nisu znali da je pokrenuta. Ne znam kako da sirimo, a da to ide brze sa potpisima.


Gost

#661

2016-01-30 08:24

Zbog svih studenata koji iz raznih razloga nisu uspeli da dođu do diplome a i zbog mene .
Miske

#662

2016-01-30 08:39

Da li bi neko imao vremena i da pokusa da kontaktira Ivana Ivanovica i da ga zamoli barem da spomene u emisiji peticiju, mislim da bi bio voljan da pomogne, to je pola minuta emisije a cilj je vise nego plemenit, dobar i nepolitican. Skoro je polozio ispit, ostalo mu je jos 2 do kraja na pravnom, on je mozda jedan od najstarijih studenata po starom programu, nadam se da ce pomoci.


Gost

#663

2016-01-30 09:16

I ja sam sinoc gledala Ivana i rekao je da je polozio. I meni je palo na pamet to da ga zamolimo za pomoc. Mislim da bi pomogao.

Boki

#664 Re:

2016-01-30 09:27

#663: -  

 Poslao sam mu mail. Objasnio sam nasu situaciju kao i link peticije. Nije mu stigllo jer mu je prepuno sanduce. Pokusavacu u toku dana


Gost

#665 mejlovi..

2016-01-30 09:48

Drage kolege, ja sam ranije koristila hotmail koji vec godinu dana ne koristim jer ne mogu da otvorim pa sam kreirala novi gmail.. U svakom slucaju , moguce je da mnogi ljudi imaju slican problem pa nisu obavesteni o peticiji..


Gost

#666 Re: Re:

2016-01-30 09:48

#664: Boki - Re:  

 Bokija za PR-a! :)


Gost

#667

2016-01-30 10:03

Odlicna ideja za Ivanovica, sigurno bi pomogao jer je i on jedan od nas, starih studenata20 god studira, ne treba mu dva da diplomira vec za becelera, to je rang vise skole, stepenovanje, to ima na pravnom fakultetu, naziv pravnik, ali to jw nebitno, najbitnije je da bi nam sigurno pomogao, do pobede!

Pesimista

#668 Re:

2016-01-30 10:56

#667: -  

 Ne verujem da će nam Ivanović pomoći. Pa on gleda samo sebe, šta njega briga i da li će dobiti diplomu, njemu posao i život od toga ne zavise. Samo bi se sprdao sa nama u svojoj emisiji, smejao bi nam se polusvet koji gleda tu emisiju.. 


Gost

#669 Re: Re:

2016-01-30 11:18

#668: Pesimista - Re:  

 Tacno. Pravio bi viceve na svoj i nas racun.


Gost

#670 Re: Re:

2016-01-30 11:22

#668: Pesimista - Re:  

 Ako taki gledas, ne bi trebalo nista da pokusavamo jer svi studiramo deceniju, dve, tri, pa nam se svi mogu zbog toga smejati, treba da se predamo i kazemo ne mozemo nista, treba svuda probati gde moze da se cuje nas glas, nema sta da izgubimo, cemu taj pesimizam?Ako vec kolega nemas neku pametnu ideju, ti odmori, nemoj druge ubacivati u depru, sano pozitivno, bice sta bude, bez borbe sigurno nece biti nista, dok se borimi postoji nada, gde god postoji gledanost, mi treba da se pojavljujemo, do pobede!


Gost

#671 Re: Re:

2016-01-30 11:23

#664: Boki - Re:  

 A da ga kontaktiramo preko Twittera-a ? Mogao bi uostalom i sam da potpise peticiju i on je jedan od nas, mada bi sasvim dovoljno bilo da nas pomene u emisiji...


Gost

#672 Re: Re: Re:

2016-01-30 11:27

#671: - Re: Re:  

 Naravno, sto da ne?


Gost

#673

2016-01-30 11:52

Zasto treba da se stidimo? Dosta nas je iz raznih razloga oduzilo studiranje. Nikom zlo nismo naneli. Samo trazimo nase pravo da zavrsimo. Treba da se stide kriminalci, lopovi, starlete, ovi sa kupljenim diplomama... Svi oni se uzdizu i samo se o njima pise. Oni kao zavredjuju paznju, a mi smo talog kojeg se treba resiti. Neka se smeju, uvek ce biti takvih koji se hrane tudjom mukom i nesrecom. 


Gost

#674 Re:

2016-01-30 12:30

#673: -  

 Tako je


Gost

#675 Re: Re:

2016-01-30 12:36

#674: - Re:  

 Mi nista nismo dobili dzabe,i nemamo razloga da se stidimo.Ja sam u losoj finansijskoj situaciji i zato nisam zavrsila na vreme.zar to treba osuditi i zabraniti studiranje,i zelju da privedem kraju.Razmislite sta radite ovim mladim ljudima,sve je lose ,pa zar treba i znanje treba zabraniti?pozdrav