POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA

Quoted post

Pokretači - Vasa Rešpekt

#1072 OBAVEŠTENJE - POZIV

2016-02-16 22:43

Poštovane kolege,

Kako je kolega "Solunski" već napisao, radimo ubrzano jer se peticija mora predati što pre. Bilo bi jako dobro kada bi se neko od kolega sa Pravnog javio i priključio našoj maloj grupi, jer bi nam pomoć dobro došla. Molim zainteresovane kolege da se jave, najbolje na profil "Vasa Rešpekt", da se dogovorimo oko detalja. Posla ima dosta, treba preraditi peticiju skroz, ali uspećemo.

Još nešto, jako važno! MOLIM SVE KOLEGE KOJIMA ISPITNI ROKOVI NA FAKULTETU NISU BILI ODOBRENI SVAKOG MESECA DA NAPIŠU KOJI JE TO FAKULTET I NEKA NAPIŠU KOLIKO ROKOVA IMAJU. Tadašnji ministar Jovanović je na sednici Odbora rekao da svi fakulteti starim studentima moraju odobriti rokove svakog meseca, jer kad može Medicinski, mogu i svi ostali. Na nekim fakulteima je to ostalo samo mrtvo slovo na papiru. Jako je bitno da to podvučemo u peticiji.

Hvala na saradnji, zajedno smo jači.

Odgovori

Sara

#1073 Re: OBAVEŠTENJE - POZIV

2016-02-16 23:14:38

#1072: Pokretači - Vasa Rešpekt - OBAVEŠTENJE - POZIV 

 Na Filoloskom ti rokovi vaze samo za usmene ili ako nam bas neki profesor izadje u sistet,sto je retkost....Npr.sada sam izasla na ispit iz jednog predmeta ,nisam polozila I do juna ne mogu da izadjem ponovo...:(5 rokova ima.

 


Gost

#1074 Re: OBAVEŠTENJE - POZIV

2016-02-17 06:44:18

#1072: Pokretači - Vasa Rešpekt - OBAVEŠTENJE - POZIV 

 Na Filozofskom u Bgd ista prica...Ja sam u novembru pisala molbu pa su mi odobrili da polazem u novembarskom apsolventskom roku iako nisam apsolvent,i to samo zato sto je profesor dao saglasnost da polazem jer mi je nedostajao poen da polozim ispit u oktobarskom roku.Inace nista sem redovnih rokova.


Gost

#1088 Pišite kome su ukinuti rokovi!

2016-02-17 12:05:18

#1072: Pokretači - Vasa Rešpekt - OBAVEŠTENJE - POZIV 

Na Fizičkom fakultetu u Beogradu rokovi su januarski, februarski (gotovo dođe kao jedan rok, jer su spojeni), junski, julski (opet spojeni) i septembarski, oktobarski (spojeni i oni). Tako da dođu tri roka, eventualno četiri, iako ih je aritmetički šest.