STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!

Quoted post


Gost

#339

2014-12-03 11:44

 Zasto brisete komentare? Znaci ako neko napise komentar koji se vama ne svidja obrisete ga?! Zasto ako je sve tako kako kazete tj ako nije namestaljka sve ovo?

 

Odgovori

Лука

#340 Re: Треба опрезно гледати јер истина се крије

2014-12-12 22:37:52

#339: -  

Ја сам сигуран да је жена недужна. Ја се исто питам ко има моћ да уклања коментаре са ове странице и зашто кад притиснем на "Покажи коментар" никаквог коментара нема. У ономе видеу је скоро сваки снимак убрзан не сваки али скоро сваки гдје она дијете у рукама има или кад мијења пелене код бебе. Замислите ви храните бебу и то снимите. Тај снимак убрзано покажете. Резултат је да ћете видити грубо понашање са кашиком над бебом. Зашто је тај човијек те снимке у одређеним дијеловима видеа убрзао и зашто тако грозна музика прати то све. Музика због емоција а остало да нам неки догађај погрешно покаже. Гледајте тај видео успорено на "google chrom" па ћете видити да се не иживљава над бебом. Звук је такође убацио у видео а на снимку гдје она беби пелене мијења се види да беба не вришти тако да звук неодговара ситуацији која је приказана.

Сцена гдје он лежи на кревету а она сједи на креввету и беба поред ње исто треба разјаснити да би се схватило да је тај човјек подмукао и неискрен.

У тој сцени се види како она псује али је проблем зашто она псује и шта је он њој прије тог псовања говорио тако да је њена реакција иако се пред дјететом нетреба псовати на једну страну логична. Он је њој вјероватно нешто рекао и дигао живце или је повриједио и тек онда је почео да снима тј. сјеко је видео како њему одговара да покаже како је она лоша.

Ко невиди из првог посматрања нека погледа пар пута да би добио осјећај за ситуацију јер на овоме свијету има свакаквих лоших људи. Само за информацију ја не подржавам насиље над дјецом и сматрам ударање дјетета злочином. Петицију нисам потписао из ових горе наведених разлога и не желим да кривим недужну жену и да помажем лошем човјеку.