Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

Quoted post

Anonimna osmakinja
Autor peticije

#108 Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-27 21:41

#105: - Re: Re:

Ovaj komentar da nije glup, bio bi veoma smesan. 231 potpis sa 190 razlicitih IP adresa, pa sta? Vidite, ovu peticiju sam JA napravila i potpisala, zatim su sa istog ovog kompjutera potpisali moji roditelji, brat i komsinica, sto znaci da je sa ove jedne IP adrese poslato 5 potpisa. Izvinjavamo se osobi koja je ovaj komentar postavila zbog toga sto samo zbog nje nismo mogli da kupimo 5 razlicitih kompjutera. :)

Zatim, ako naslov nije dovoljno jasan, peticija je napravljena u cilju podrske nastavnici i u zelji da se ona vrati na svoje radno mesto. Objasnite mi sta VI, koji ne zelite da joj pruzite podrsku, trazite ovde? Moze svako da deli glupe komentare iz ciste mrznje/ljubomore/pakosti, ali to nije cilj ove peticije. Znaci, ako niste dosli vamo da biste pomogli, ne smetajte tako sto cete lupetati ovde kojekakve gluposti. Na primer, jedna majka komentarise nastavnicin facebook profil i njene aktivnosti na njemu. Cemu to? Da li to ima ikakve veze sa skolom i ucenicima? Nema. Nastavnici su, pre svega, ljudi, oni isti ljudi kao i svi ostali, sacinjeni od krvi i mesa. Sve sto jedna obicna zena moze da radi na facebook-u, a da prodje neprokomentarisana, moze i nastavnica. Molila bih vas da razmislite malo o ovome pre nego sto ostavite jos neki glup komentar. Sramotite se svojih godina, kada vam ja moram razjasnjavati neke stvari.

Odgovori


Gost

#109 Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 06:45:24

#108: Anonimna osmakinja - Re: Re: Re: Zaboga

E pa draga osmakinjo, ti ne da nisi osmakinja već bih se usudio da kažem da smo verovatno približnih godina. Ovaj vokabular ne odgovara uzrastu jedne petnaestogodišnjakinje pogotovo što ona nikad ne bi napisala ''vamo'' umesto ''ovamo''. Tako da me nije uopšte sramota svojih godina. Sve ovo me još više nagoni na pomisao da je celu ovu priču oko peticije postavila baš nastavnica S.J. Što se tiče nastavnicinog FB profila, podsetiću Vas samo da je jedna nastavnica u Novom Sadu ostala bez posla upravo zbog svakakvog pisanja na FB koji se kosi sa primerenošću ponašanja jednog prosvetnog radnika. Nismo mi krivi što nastavnica postavlja i piše svakakve opskurne bljuvotine koje kasnije čitaju i deca/učenici. I još nešto, zameraš što se ovde javljaju ljudi koji pišu nešto protiv dotične a ne da joj daju podršku. Vidiš, da bi se dala nekome podrška ljudi moraju biti upoznati sa njegovim likom i delom. Mislim da tvoja komšinica, koja je kako kažeš potpisala peticiju, nije ni najmanje upoznata o kakvoj se osobi radi. Prema tome, da ne bi prošao još neko kao ona ili kao jedan od prethodnih komentatora pod imenom ''Obmanuta'', tu su činjenice koje su istinite, sviđale se one S.J. ili ne.

Bivši-đak

#110 Re: Re: Re: Re: Zaboga

2013-05-28 10:29:53

#108: Anonimna osmakinja - Re: Re: Re: Zaboga

Lepo od tebe što si ovo napisala, takođe sa moje adrese je potpisano 4 ljudi. Ne treba nikom ništa objašnjavati. Šta god da se napiše biće da je to sama nastavnica komentarisala i ispotpisivala ljude. Zlonamernim ljudima više ne treba odgovarati. Neko želi prepucavanje, sve ostale komentare treba ignorisati. Nastavnica je najbolja, bila i biće.