Pravo na hidžab: Borimo se za svoje pravo

Quoted post


Gost

#487 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-29 17:00

#485: Abdullah - Re: Re: Re: Re:  

 STVARNO SAM SABURALA, ALI MORAM OVIMA NAZOVI MUSLIMANIMA ODGOVORITI. SVE STO STE NAPISALI JE TACNO. MEDJUTIM, IZA OVOGA SE KRIJE POLITIKA STO JE SEMIR EFENDIC MUSLIMAN ZABRANIO ALKOHOL I KLADIONICE NA BASCARSIJI. ZABRANITI CE SE I U SVIM SARAJEVSKIM OPSTINAMA A NADAM SE I SIRE REGIJONOM. OVO JE SVE POLITIKA MAKNIMO MUSLIMANE SA VLASTI I MAKNIMO IH IZ SUDA. 

AKO SADA POPUSTIMO ONDA CE DOCI EH NE TREBA POKRIVENA BITI POLITICARKA, NE TREBA POKRIVENA BITI U SKOLAMA, NE TREBA U VRTICIMA, NE TREBA U BOLNICAMA ITD ITD. POKAZIMO MAKAR JEDNOM U ZIVOTU NASE JEDINSTVO I PODRZIMO U INAT DUSMANIMA DA MUSLIMANE NE SMIJU TJERATI KAKO HOCE. 

DOKAZIMO DA CE SE U NASOJ DRZAVI IGRATI ONAKO KAKO MI SVIRAMO. 

MOJ GLAS IMA, AKO TREBA IZACI CU I NA ULICU I KAMPOVATI ISPRED VLADE. 

Odgovori

Denisa Malić
Autor peticije

#494 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-29 21:48:13

#487: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Izvinjavam se zbog komentara koji su i meni neprimjereni i svakako mislim da im nije mjesto ovdje. Nažalost, ovakve stvari nam se konstantno dešavaju i nekada ni sama ne znam kako da postupim u određenim situacijama. Uglavnom, komentari su izbrisani. Još jednom se izvinjavam i dajem punu podršku svim ljudima dobre volje i pozitivnog stava jer i sama se trudim biti takva. 


Gost

#576 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-02-04 13:18:04

#487: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Sta mislis ko je ovo pisao? 

 

I najzalosnije je sada se svi zele okititi perjem da su oni pokretaci svega, da su oni bili uz nas, da nisu proljevali svoju dnevnu dozu otrova itd.

 

Islam je pobijedio, ali bez VAS

 

Svi bi se sada zeljeli okititi perjem tudjeg rada, incijative i ideje.