Pravo na hidžab: Borimo se za svoje pravo


Gost

/ #572

2016-02-04 11:25

Što se tiće neprimjerenih komentara ja Vas još jednom molim da nas ti i njima slični komentari ne odvrate od pomaganja onima kojima je naša pomoć potrebna. Iako su osobe koje su komentarisale mislile da čine dobru i ispravnu stvar u suštini su potvorili ovog, ogovorili onog, ismijavali i rugali se svojoj braći i sestrama, dok im je NEKO došaptavao: "Samo tako, tipkaj, nastavi, jer TI SI BOLJI OD NJIH." Da Vas upozorim: ogovoranje, ismijavanje, uhođenje, potvaranje je strogo zabranjeno u vjeri Islamu. Aferim nam na tome, što dajemo prednost traču, a ne lijepoj riječi i podršci

Bez obzira na to što se neki izjašnjavaju da neće podići svoj glas u trenutku kada su obespravljena prava žena koje nose niqab, moram naglasiti da ću ja uvijek gledati da pomognem a ne da odmognem ljudima jer mi moja vjera tako nalaže. I dok se mi svađamo i prepiremo oko toga ko je pravi istinski musliman, naša muslimanska prava izjednačuju s pravima LGBT populacije. Ukratko kad muslimanke mogu nositi maramu i evo izboriše se za svoje pravo, hajdemo malo o drugim obespravljenim populacijama. Dajte i njima njihovo pravo

 

P.S. Za svaki komentar koji smatrate uvredljivim broj komentara pošaljite autoru peticije, isti će biti izbrisan, a možda će nekome i ovaj moj komentar biti uvredljiv